Nadzór autorski architekta wnętrz

Podejmując współpracę z architektem klient staje się inwestorem, który ma mniej lub bardziej określony cel. Jest nim nie tylko wykonanie projektu, ale wybudowanie domu, urządzenie mieszkania lub jego generalny remont.

Co warto wiedzieć przed rozpoczęciem współpracy z architektem oraz jak przygotować się na pierwsze spotkanie?

ABC Projektowo

    Po podjęciu decyzji o skorzystaniu z usług architekta, ważną kwestią jest odpowiednie przygotowanie do pierwszego spotkania z projektantem, aby praca przeszła bez nieporozumień. Pierwszy bezpośredni kontakt jest przeważnie niezobowiązujący. Warto jednak podejść do spotkania zasadniczo przygotowując informacje, które w jak najlepszy sposób przybliżą dla profesjonalisty przestrzeń do zaprojektowania.

Umiejętne projektowanie, czyli dlaczego warto zatrudnić architekta

Każdy z nas marzy o wyjątkowej strefie mieszkalnej, która będzie odzwierciedleniem pragnień o domowym azylu. Mając w planach urządzanie własnego lokum coraz więcej osób decyduję się na skorzystanie z profesjonalnych usług architekta wnętrz. Czym ten wybór jest uwarunkowany i dlaczego warto zaprosić projektanta do współpracy?

Jak pogodzić wygląd z funkcjonalnością.

In neque arcu, vulputate vitae dignissim id, placerat adipiscing lorem. Nulla consectetur adipiscing metus vel pulvinar. Aenean molestie mauris non diam tincidunt faucibus. Integer odio dui, iaculis in congue eleifend, faucibus nec diam. Maecenas ac est odio, at dignissim dolor. Quisque gravida, purus vitae varius sagittis, odio erat venenatis nibh, eu interdum diam est eu sem. Vivamus luctus lectus sit amet lectus egestas cursus.